Forbundskontoret

 

 

Knut AreForbundsleder Knut Are Svenkerud

Mobil: 48 19 90 78

E-post: knut.are.svenkerud@ky.ys.no

 

 

hilde transparentKontorleder Hilde Engh

Ansvarsområde: Lønn/ regnskap internt i KY, kontingent, medlemsregister, reklameartikler.

Telefon: 21 01 59 00, Mobil: 93 62 71 95

E-post: hilde.engh@ky.ys.no

 

 

Jahn ThomasSeniorrådgiver Jahn Thomas Lind

Ansvarsområde: Personalsaker, rådgivning, tariff, arbeidstid, kurs mm.

Mobil: 93 05 87 43

E-post: thomas.lind@ky.ys.no

 

Rådgiver Sven Erik Rath

Ansvarsområde: Personalsaker, samt bistand på andre områder

Mobil: 90 76 81 33

E-post: sven.rath@ky.ys.no

 

Rådgiver Anne V. Johansen

Ansvarsområde: Informasjon, hjemmeside/ web, sosiale medier, medlemsfordeler, rådgivning.

Mobil: 48 89 29 21

E-post: anne.johansen@ky.ys.no

 

 

1010004Omstillingstillitsvalgt Tor Erik Larsen

Ansvarsområde: Omstilling, samt bistand på andre områder

Mobil: 48 05 83 20

E-post: tor.larsen@ky.ys.no

 

Besøksadresse: Storgata 7, 2000 Lillestrøm

Postadresse: Postboks 1033, 2012 Lillestrøm

Telefon: 21 01 59 00, E-post: post@ky.ys.no