Sentralstyret

 

Knut Are
Leder
Knut Are Svenkerud
(Fra Hedmark fengsel)
Mail: knut.are.svenkerud@ky.ys.no
Tlf: 48 19 90 78
P1010011
Nestleder
Sven Erik Rath
(Fra Bastøy fengsel)
Mail: sven.rath@ky.ys.no
Tlf: 90 76 81 33
1010004
Styremedlem
Tor Erik Larsen
(Fra Oslo fengsel)
Mail: tor.larsen@ky.ys.no
Tlf: 48 05 83 20
anne-johansen-edit2
Styremedlem
Anne Johansen
(Fra Oslo friomsorg)
Mail: anne.johansen@kriminalomsorg.no
Tlf: 48 89 29 21
 marit-solheim-edit-2
Styremedlem
Marit Solheim
(Fra Nordre Vestfold fengsel)
Mail: marit.solheim@kriminalomsorg.no
Tlf:92 01 97 14
erling-rafoss-edit-2
Styremedlem
Erling Rafoss
Regiontillitsvalgt region sørvest
Mail: Erling.Rafoss@kriminalomsorg.no
Tlf: 99 73 17 92
P1010007
Styremedlem
Ole Peder Kvitblik
Regiontillitsvalgt region øst
Mail: ole.peder.kvitblik@kriminalomsorg.no
Tlf: 93 40 97 14
P1010009
Styremedlem
Kristin Ebbestad
Regiontillitsvalgt region sør
Mail: kristin.ebbestad@kriminalomsorg.no
Tlf: 99 60 30 33
P1010005
Styremedlem
Marianne Volden
Regiontillitsvalgt region nord
Mail: mariannevo68@hotmail.com
Tlf: 93 20 85 53
 P1010002
Styremedlem
Gjert Tore Gjertsen
Regiontillitsvalgt region vest
Mail: gjert.gjertsen@kriminalomsorg.no
Tlf: 47 02 90 44

 

Styret ble valgt på landsmøtet i 2016. 
Styret sitter fram til nytt landsmøtet i 2019.